czwartek, 7 czerwca 2012

MiTo Gola !!! Wystawa Futbolowa.

Wybrałam się z uwagi na udział Joasi Kinowskiej, bo jak Joasię bardzo lubię i cenię to co robi, to tematyka futbolowa budzi moją absolutną niechęć. Ale...no warto było wyrwać się na chwilę z domu nie tylko dlatego, że w nim postękuje chory małż, ale dlatego, że MiTo zaprezentowało zbiór prac różnorodnych często okraszonych dawką humoru. Widać, że artyści podeszli do tematu z dużym dystansem.

"Trzeba Wam wiedzieć, że nie było łatwo przygotować się do „MiTo Gola !!!”, nie łatwiej niż do samych Mistrzostw. Nie ma co ukrywać: artyści raczej niechętnie podeszli do zagadnienia, mimo, że właśnie tu i tylko tu, na wystawie futbolowej, mogli w pełni wyrazić swą niechęć. Ławka rezerwowych jest więc dość długa, ale Ci, którzy zostali powołani i zdecydowali się wyjść na boisko, z pewnością Was nie zawiodą !!!

I oto oni:

Paulina Bachleda-Kubańska Marta Banaszak Lech Bator Kacper Borowczyk Melinda Fourrure
Stanisław Zygmunt Gajewski Bartek Kiełbowicz
Milena Jowita Kubicka Piotr Jakub Machnowski
Ewelina Mąkosa Jakub Najbart Magda Pankiewicz
Maria Rzeczycka Michał Reszko Aleksandra Supińska
Krysia Wilczyńska Dawid Widzyk
Michał Wojciechowski Dorota Wójcik Joanna Kinowska


Wystawa (połączona ze sprzedażą) potrwa aż do końca Mistrzostw"

3 komentarze:

  1. pamietam to uczucie towarzyszace w mlodosci, kiedy wcinalem z gazet zdjecia druzyn pilkarskich i wkladalem do specjalnego zeszytu, teraz nie mam pojecia co w tym widzialem ;) Przeciez powinna zostac jakas nawet minimalna pasja futbolowa w glowie, no nie ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tu mi sie podobał cykl jednego człowieka (nie pamietam jak sie nazywał). To było coś jak reprezentacja marzeń. Jedna drużyna zmontowana z różnych świetnych piłkarzy, druga to z głowami komiksowych superbohaterów

    OdpowiedzUsuń

Komentarze anonimowe i obraźliwe najprawdopodobniej zostaną skasowane.